Narozeninový rituál

Narozeniny často vnímáme jako čas, kdy se udělá ta stejná oslava s rodinou a dost možná to stejné zapíjení s kamarády. Jde to i jinak. Narozeniny jsou časem, kdy opravdu jedna naše část odchází a mi máme jedinečnou možnost se zastavit a propojit se s tou další variantou sebe sama. 

Rituál tuto možnost dává, pracuje se záměrem, očišťuje staré a maximálně podpoří nové. Nehledě na to, že tu máš mnoho svědků, kteří ti pomohou. Budeš mít okolo sebe lidi, kteří tě mají rádi a vysloví, co konkrétně se jim na tobě líbí a jaký je jejich nejoblíbenější zážitek s tebou. To si jen tak o narozeninách nepovíš viď? Jde o krásný čas plný napojení, hloubky, emocí, zamyšlení a taky je to originální oslava.

Už je čas oslavit narozeniny podle sebe a pro sebe. Bude to zážitek nejen pro tebe, ale i pro ostatní. Nejcennější, co můžeš dostat je totiž naplněný čas s druhými.

Jak a kde tento rituál probíhá?

Kdekoliv. Domov poskytuje pohodlí a zázemí. Pronajatý prostor dává důležitost narozeninám a kdy jindy si jej dovolit. Příroda je také krásné místo plné přirozenosti. Rituál se dá ale udělat i v kanceláři pro kolegu nebo v hospůdce pro kamaráda.

Samotný rituál pak probíhá následovně:

 • Příprava prostoru a místa
 • Rituální očista kouřem všech přítomných
 • Společná vizualizace pro uklidnění
 • Sdílení přání a oblíbené vzpomínky na osobu a vložení do předmětu (svíčka, křišťál, klíčenka, .....)
 • Zhmotnění záměru pro další roky "jaký/á chci být"
 • Rituální spálení všeho, co si nechci táhnout do dalších let
 • Rituální vstup do nového já
 • Pro ženy péče od svých blízkých osob (masáž, zkrášlení, malování na tělo, květinová korunka,...) pro muže vymyslíme spolu
 • Výklad karet
 • Sdílení a společný přípitek
 • Uzavření prostoru

Pro koho je tento rituál vhodný?

Rituál je samozřejmě pro všechny co mají narozeniny :D můžeš si jej darovat sama a pozvat přátelé nebo rodinu. Můžeš říct, že chceš od ostatních koupit rituál. Nebo ho kup blízké osobě či kolegyni, kolegovi z práce.

Co s sebou?

Oslavenec: pohodlné oblečení, druhé krásné oblečení/šaty/triko, ve kterém se cítíš pěkně, oblíbené předměty na oltář, oblíbený parfém/esenci/květovou vodu, ženy - vlasové gumičky, hřeben.

Ostatní: pohodlné oblečení (můžete se sladit), občerstvení, předmět, který ti připomíná oslavence, květinu pro ženu, dárek k narozeninám

Jaká je cena?

Narozeninový rituál - Klasický

vše probíhá dle struktury výše, nemusíte se tak o nic starat, jen si to užít

Cena zahrnuje: rituální potřeby a materiál, očištění, otevření a uzavření prostoru, vedení rituálu a sdílení po.

3 300 Kč

Narozeninový rituál - Individuální

Líbí se ti představa rituálu, ale máš jinou představu? Vše plně přizpůsobíme tvým představám. Na konzultaci vše vymyslíme.

Cena zahrnuje: 0,5 hod konzultace, rituální potřeby a materiál, očištění, otevření a uzavření prostoru, vedení rituálu a sdílení po.

4 400 Kč

Doprava

Příplatková doprava ke všem službám navíc. Cena je za 1 Km.

10 Kč

© 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!