Ahoj Člověče,

jmenuji se Kristýna a trochu se ti představím. To, co přináším, je něco, čemu ráda říkám

Praktická spiritualita

Co to znamená?
Věřím ve vyšší síly, ale zároveň žiju nohama na Zemi.
Jsem Kněžka a dělám rituály, ale také jsem Projektovou manažerkou.
Umím se napojit a přijímat božská slova, ale taky ráda mluvím nespisovně a sprostě.
Jsem vědomá cyklická žena, ale také pracuji v mužském kolektivu.
Jsem dítě hvězd, ale přesto žiju na Zemi.

Týnka je pro mě dokonalý obraz toho, jak propojit spiritualitu s materiálním světem. Je pro mě ztělesněním rovnováhy a autenticity. To neříkám jen tak! Obdivuji na ní, jak je svá, ctí svoji intuici a jen tak někomu něco nežere…. to je dnes totiž poklad! Dělá mi potěšení jen tak být v její přítomnosti a cítit tu královskou esenci, kterou září!

Co mám za sebou?

  • Samostatné vedení rituálů, 5let
  • Healing festival, Chrám kněžek, 2 roky
  • Výcvik Cesta Kněžky živlů, Lilia Khousnoutdinová, 1 rok
  • Výcvik Kněžky nové doby, Lilia Khousnoutdinová, 1 rok
  • Kurz Posvátná Žena, Helena Houdová, 3 měsíce
  • Cyklický kurz Cesta Ženy, Katarina Runa, 6 měsíců
  • Zasvěcení do Reiki I.,II., III. stupně, Rani Eva Šimková, 8 let

Dlouhý příběh toho, kdo jsem

Vrátím se k mé úplně první vzpomínce, kterou mám. Jsem někdo, kdo se musel rozloučit se svou vesmírnou rodinou, která jej "vysadila" nad hlubokým mořem. S opravdovým pocitem pocty a výjimečnosti jsem skočila do moře, kde na mě čekala rodina velryb. Po jejich boku jsem doplavala až na pevninu, kde jsem dostala úkol. Zároveň mi bylo naděleno krásné ženské tělo, červené šaty, vlk jako společník a velký les na běhání. "Běž, bláznivě žij, buď divoká, svá a nikdy se nenechej chytit".
Tuhle vzpomínku ti ráda přeložím. Ať dělám, co dělám, vždy do toho "kecá" mé vesmírné podivné já. Mám průvodce, které mi šeptají při rituálech a pomáhají mi zprostředkovat to, co potřebuješ slyšet, zacítit a uvědomit si. Ve vínku mám velkou intuici, empatii a dar "vyšťourat" pravdivou podstatu člověka. To mi pomáhá přivést tě k sobě.

Dostala jsem úkol být, užívat si života, být divoká a tím inspirovat ostatní. Skrz mne můžeš pocítit esenci, která celým svým tělem ví, že život je nádherná hra, že je o ni vždy báječně postaráno a že si zaslouží jen to nejlepší.

Věřím, že jedinou cestou, jak jít radostně životem je změna. Život se točí, my se neustále měníme, rosteme, a tak je potřeba svůj život neustále aktualizovat a měnit. Proto miluju rituály, přináší vědomou změnu do našich životů.

Možná proto jsem se stala i projektovou manažerkou inovací a tahle práce mi přinášela opravdové naplnění. Rozhýbávala jsem zastaralé kosti korporátů s nadšením pro pokrok a změnu vpřed (např. jsem spustila eshop pro Billu nebo jsem řešila aplikaci pro O2).

Ještě něco jsem ti neřekla, miluju organizaci. Takže u mě budeš před rituálem vědět vše dopředu, pošlu ti strukturu ale i seznam věcí s sebou. Rozhodně to však neznamená, že nedáme prostor pro vesmírné flow a magickou přítomnost.

Takže už je ti možná jasné, že jsem někdo, kdo je tu nohama na Zemi. Mluví, jak se ji zachce a rozhodně nezapadá do kolonky "ezo". Ale také někdo, kdo létá hlavou v oblacích a má napojení vzhůru a tak nezapadá ani do kolonky "normální".

A právě tuto harmonii mezi Nebem a Zemí můžeš pocítit se mnou při rituálu.

Odehrává se tu a přitom někde jinde. Můžeš se dotýkat rituálních předmětů a přesto cítit, že se dotýkáš své duše. Sdílet svůj příběh a nakonec zjistíš, že vedeš vesmírný dialog.

No prostě se se mnou budeš cítit "v pohodě" a to tě dopraví k sobě a vzhůru.


© 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!