Svatební rituál

zažijte opravdovou hloubku této události

Proč si vybrat právě svatební rituál?

Tuto otázku si každý musí zodpovědět sám, ale z mého pohledu jde o velký krok v životě, který je potřeba opravdu prožít. A právě forma rituální svatby dává možnost kreativitě a úplnému přizpůsobení svatby novomanželům. Každý prvek k vám tak "mluví vaší řečí" a skrze tuto symboliku je člověk schopen opravdu hluboce prožít společný záměr.

Jen skrze interakci mezi novomanželi a vyslovením všeho, co chci přinést do manželství, za mě lze tento krok opravdu naplnit. Standardní svatby nedávají mnoho prostoru pro změnu průběhu obřadu nebo řeči. Je málo času na zpracování a pochopení toho, co se skutečně děje. A právě rituál si můžete plně "poskládat", přidat interakci se svatebčany, přeskočit nudné řeči nebo přidat svůj zábavný prvek, jednoduše si vše nastavit dle sebe.
Navíc, proč nemít svatby dvě? Jednu oficiální a druhou intimní, hlubokou a možná netradiční?

Jak takový rituál může probíhat?

V rituálech pracujeme s elementy (vzduch, oheň, voda, země) a proto tomu tak je i u svatby (lze nějaký vynechat, upozadit, vyzdvihnout). Záměrem je společně vykročit do manželství, spojit dvě cesty, vykročit spolu. A proto jdeme od jemné vzdušné myšlenky až do zemské hmoty. Zde je příklad:

 • Přivítání a vysvětlení průběhu obřadu
 • Energetické uzavření kruhu svatebčanů vůní kadidla a očištění všech příchozích (vzduch)
 • Krátká vizualizační meditace pro všechny nad láskyplnou vzpomínkou na novomanžele
  a její "odeslání" do kruhu (vzduch)
 • Zapálení společné svíce manželství a našeptání do plamene "Co má v našem manželství hořet?", "Kde potřebujeme zažehnout jiskru?" (oheň)
 • Slévaní barevných vod z nádob do jedné společné, symbolizující splynutí individuálních cest a přípitek daného nápoje (voda)
 • Požehnání vodou na cestě manželstvím od rodiny, přátel, ode mě (voda)
 • Handfasting, symbolické svázání rukou s požehnáním, průchod špalírem
 • Gratulace od svatebčanů a zasazení stromu manželství
 • Energetické otevření kruhu a poděkování místu
  (bez ostatních)

Vše spolu pečlivě naplánujeme

Jelikož jde o váš velký den, je důležité, abyste byli "v klidu", měli dostatek informací a plně důvěřovali průběhu. Při konzultaci spolu projdeme vaše přání, budeme hledat symboliku tak dlouho, dokud oba nebudete spokojeni. Výstupem bude svatební dokument s vaší strukturou, doplňujícími informacemi, seznamem věcí co s sebou a případně řečí. Pokud bude potřeba, vše si před vaším velkým dnem telefonicky potvrdíme.

Ale obecně platí, že si nemusíte nic pamatovat ani vymýšlet předem. Od toho jsem v rituálu já, abych vás hladce provedla, napověděla, znovu vysvětlila, uklidnila. Tak, abyste se cítili v pohodě, bez stresu, napojeni jen na lásku mezi vámi. Jednoduše, budu tam s vámi a pro vás.

Kolik rituál stojí?

Individuální pro vás dva

Dopřejte si intimní, hluboký zážitek, kde budete plně soustředěni jen na jeden druhého a vaši lásku.

Cena zahrnuje: 2 hod konzultace, svatební dokument, rituální potřeby a materiál, očištění, otevření, poděkování a uzavření prostoru, vedení rituálu a sdílení po.

6 000 Kč

Svatební rituál se svatebčany

Zažijte spolu s blízkými nevšední svatbu, na kterou budete vzpomínat nejen vy.

Cena zahrnuje: 2 hod konzultace, svatební dokument, rituální potřeby a materiál, očištění, otevření, poděkování a uzavření prostoru, vedení rituálu a sdílení po.

10 000 Kč

Konzultace vašeho rituálu

Pokud si přejete pouze pomoci vytvořit strukturu, nasměrovat a nabídnout možnosti, ale nechcete svatbu vést. Cena je za hodinu.

500 Kč

Doprava

Příplatková doprava ke všem službám navíc. Cena je za 1 Km.

10 Kč

Reference

"Chtěli bychom moc poděkovat Kristýnce za to, že nás provedla naším kouzelným svatebním dnem, pomohla nám vytvořit nezapomenutelnou atmosféru a svatební rituál dle našich představ, který byl velkým zážitkem pro nás i pro všechny zúčastněné. Rituál byl jednoduchý a poutavý i pro konzervativní rodinné příslušníky, kteří z obřadu odcházeli se slzami v očích. 🙂 Spolupráce byla velmi příjemná a přátelská již od prvního telefonátu, Kristýnka byla spolehlivá a ve všem se nám snažila vyjít maximálně vstříc. Jednoznačně doporučujeme."

Vanda a Robert

"Rituál s Týnou byl pro mě opravdu snadný, protože je schopna vytvořit prostor, ve kterém člověk cítí naprostou důvěru. A to považuji za zásadní. Děkuji za její přítomnost u pro mě významné události"

Vojta a Jana

© 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!