Rituál Milenky

Moje Milá,
jestli je něco, co je mou opravdovou vášní, pak je to téma milenky, sebelásky, vášně života. Baví mě probouzet v ženách vnitřní vlky, draky, rozdmýchávat vnitřní vody, Máří Magdalény, posvátné d*vky, ukryté hlasy a rozproudit živoucí sexuální energii.

Baví mě vidět jiskření v očích žen, které prošly tímto rituálem, baví mě vidět život, který v nich v tu chvíli tepe. Kochám se krásou každé ženy, která ožije. Dar sexuální energie je dar naplno žít, naplno si vše dovolit. A pokud to tak nemáš, velmi ráda tě budu provázet tímto rituálem. A pokud to tak máš a chceš se "vyřádit" ještě víc, budu stejně ráda.

Žádná žena by se neměla stydět být neSpoutanou, divokou, vášnivou, orgasmickou a plně svou. Dovol si se nebát a naplno skoč do vod své přirozenosti a živočišnosti. Čeká tě tam tvé druhé já, už dlouho čeká...

Jak a kde tento rituál probíhá?

Kdekoliv se budeš cítit uvolněně a "ve svém živlu". Může to být v bezpečí domova, na krásném pronajatém místě nebo v přírodě.

Samotný rituál pak probíhá následovně:

  • Příprava prostoru a místa
  • Tanec na uvolnění
  • Sdílení (s čím přicházíš)
  • Společná příprava vody, provázků, oleje
  • Rituální odevzdání toho, co mě svazuje
  • (očista kouřem, fyzické svázání a uvolnění částí těla)
  • Rituální požehnání vodou a péče o tělo a vlasy
  • Divoký tanec a oslava
  • Sdílení
  • Uzavření prostoru

Pro koho je tento rituál vhodný?

Pro každou ženu, která tuší, že ji něco brzdí. Pro každou, která potřebuje zacítit, že je v pořádku si to dovolit. Že je v pořádku se ukázat, že je v pořádku být tou, která si umí říct nebo i tou, která se naplno otevře muži/jiné ženě ale především sama sobě. Pro každou ženu, kterou volá její vnitřní šelma zpět k sobě.

Co když se stydím?

Vše, co bude vyřčené na rituálu zůstává u mě. Nikdy bych si nedovolila ztratit důvěru ženy, která je natolik odvážná, že jde blíž sama k sobě. Jsem také velmi svobodomyslná, tedy nikdy nikoho za nic neodsoudím a tak dokážu plně naslouchat, ať přicházíš s čímkoliv. Nic není tabu.

Co s sebou?

Pohodlné oblečení, druhé oblečení ve kterém se cítíte krásně a vášnivě (barvou může být růžová, červená), oblíbený esenciální olej, věci na oltář připomínající milenku, občerstvení

Jaká je cena?

Rituál milenky - NeSpoutaná

"nevaž se - odvaž se" - buď tou, kterou víš, že jsi

Cena zahrnuje: rituální potřeby a materiál, pečující oleje, květové vody, očištění, otevření a uzavření prostoru, vedení rituálu a sdílení po.

2 200 Kč

Rituál milenky - Individuální

Líbí se ti představa rituálu, ale máš jinou představu? Vše plně přizpůsobím tvým představám.

Cena zahrnuje: 0,5 hod konzultace, rituální potřeby a materiál, očištění, otevření a uzavření prostoru, vedení rituálu a sdílení po.

3 300 Kč

Doprava

Příplatková doprava ke všem službám navíc. Cena je za 1 Km.

10 Kč

© 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!