Partnerský rituál

Známe to všichni, život se točí, přináší nové zkušenosti, zážitky a partnerství již není první priorita jako kdysi. Už je potřeba na něj myslet, společně se zastavit a zas propojit. Tento rituál dává možnost se partnerům s vděčností ohlédnout nad tím, co již spolu zažili. Očistit zkušenosti, křivdy, nedorozumění na této cestě a společně zas vykročit novým směrem. Dává možnost si definovat, jaký ten nový směr bude a co v každodenních maličkostech budou oba činit, aby záměr naplnili.

Ráda pracuji s páry, jelikož mám ráda jak ten ženský, tak ten mužský svět. Ráda "tlumočím" tomu druhému, co tím chtěl první říci a dávám prostor oběma k vyjádření se. Více o tom, proč to tak mám se můžete dočíst zde.

Nalezněte hlubokou společnou cestu plnou propojení, důvěry, lásky a od/pustění starého. Zkuste se nebát do toho spolu zas skočit po hlavě.

Jak a kde tento rituál probíhá?

Pro opravdové uvolnění probíhá rituál v pohodlí vašeho domova, krásný je ale rituál i v přírodě nebo na jiném pronajatém místě. Opustíte tak "zajeté koleje", uděláte si výlet a místo vám nabídne novou perspektivu

Samotný rituál pak probíhá následovně:

 • Příprava prostoru a místa
 • Sdílení obou partnerů s důrazem na vědomé naslouchání
 • Společná vizualizace pro uklidnění a zamyšlení se nad vztahem
 • Rituální očista kouřem
 • Společné zhmotnění záměru a výklad karet
 • Rituální pálení všeho, co vám neslouží
 • Společný rituál od/puštění emocí, bloků z fyzického těla
 • Vzájemné požehnání vodou
 • Vzájemná masáž 4 elementů
 • Sdílení
 • Uzavření prostoru

Pro koho je tento rituál vhodný?

Všem párům, kteří se chtějí posunout, všem párům, kteří chtějí zažít něco nevšedního, všem párům, které zažili něco nepříjemného, co stále "visí" ve vzduchu a chtějí to opustit. Všem, kteří se na sebe zase chtějí naladit. Ideální jako dárek k výročí nebo narozeninám. Na vaše svatební výročí lze také udělat rituál Obnovy manželských slibů.

Co když já chci a partner/ka ne?

To se často stává. Bohužel v partnerství musíte chtít oba dva. Zvláště v rituálu je velmi důležité, aby měli chuť se účastnit oba, jinak budete zklamaný/á. Pokud je ale rituál pro vašeho partnera moc "ezo", můžeme spolu vymyslet více "uzemněnou" variantu :)

Co s sebou?

Pohodlné krásné oblečení (můžete se sladit), občerstvení, věci na oltář symbolizující váš vztah, možno vzít drobný dárek pro druhého.

Jaká je cena?

Partnerský rituál - Klasický

Zkuste se nebát jít do toho spolu naplno a dovolit si nevšední hlubokou chvilku

Cena zahrnuje: rituální potřeby a materiál, očištění, otevření a uzavření prostoru, požehnání vztahu, vedení rituálu a sdílení po.

2 200 Kč

Pečující rituál - Individuální

Líbí se ti představa rituálu, ale máte jinou představu? Vše plně přizpůsobíme vašim představám.

Cena zahrnuje: 0,5 hod konzultace, rituální potřeby a materiál, očištění, otevření a uzavření prostoru, požehnání vztahu, vedení rituálu a sdílení po.

3 300 Kč

Doprava

Příplatková doprava ke všem službám navíc. Cena je za 1 Km.

10 Kč

© 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!