Pečující rituál

Tento rituál dává možnost ženě se opravdu hluboce uvolnit, načerpat síly a energii a vstoupit do nové verze sebe samé. Kombinuje v sobě prvky rituálu, tedy vědomého přechodu, a prvky marockých lázní, kde si ženy užívají svůj "spa den" s oleji, růžovou vodou a jíly. Pečují jedna o druhou a klábosí.

Tento rituál ke mně přišel během těhotenství, kde jsem jej sama několikrát praktikovala. Očišťovala se od strachů z nadcházejícího mateřství a vyživovala své tělo i duši. Prvotní myšlenka však pochází z mých cest po Maroku.

Každá žena si zaslouží péči, čas jen sama pro sebe a plnohodnotný odpočinek. Přála bych si, aby se každá žena mohla cítit jako královna, krásná, opečovávaná, vděčná a sebevědomá.

Jak a kde tento rituál probíhá?

Pro opravdové uvolnění probíhá rituál v pohodlí domova (s vanou). Pokud bys ale cítila, že si u sebe doma neodpočineš, lze najít alternativu v přírodě nebo na jiném místě.

Samotný rituál pak probíhá následovně:

  • Příprava prostoru a místa
  • Sdílení
  • Společná příprava marockého jílu, růžové vody a arganového oleje
  • Rituální koupel
  • Masáž 4 elementů
  • Odpočinek
  • Sdílení
  • Uzavření prostoru

Pro koho je tento rituál vhodný?

Unaveným ženám, ženám procházející změnou, novopečeným maminkám, těhotným, ženám k narozeninám.
Ženám, které o sebe rády pečují i pro ty, které se to teprve učí. Kdykoliv tě tento rituál volá, je pro tebe vhodný.

Co když se stydím?

Rituální koupel může a nemusí probíhat v oděvu. Krásné jsou lehké šaty, plavky, spodní prádlo. Totéž platí o masáži, sama žena si určí oděv, míru odhalenosti a především části těla, kterých se dotýkat a kterých nikoliv. Masáž lze také nahradit malováním na tělo, zaplétáním vlasů, líčením nebo manikúrou.

Co s sebou?

Pohodlné krásné oblečení, dle preference oděv na koupel, župánek, oblíbený esenciální olej, občerstvení, oblíbené věci na oltář

Jaká je cena?

Pečující rituál - Marocká růže

Hluboká relaxace, vědomý přechod změnou, odpočinek

Cena zahrnuje: arganový olej, růžová voda, marocký jíl, rituální potřeby a materiál, očištění, otevření a uzavření prostoru, vedení rituálu a sdílení po.

2 200 Kč

Pečující rituál - Individuální

Líbí se ti představa opečování, ale máš jinou představu? Vše plně přizpůsobíme tvým představám.

Cena zahrnuje: 0,5 hod konzultace, rituální potřeby a materiál, očištění, otevření a uzavření prostoru, vedení rituálu a sdílení po.

3 300 Kč

Doprava

Příplatková doprava ke všem službám navíc. Cena je za 1 Km.

10 Kč

© 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!